درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی درب اتوماتیک تلسکوپی :

این نوع درب بیشتر در ورودی هایی كه نیاز به بازو بسته شدن بیشتری است،مانند مراكز تجاری و بعضی از اماكن عمومی كه در آن نفرات بیشتری در رفت و آمد هستند، پیشنهاد می شود. مكانیزم درب اتوماتیک تلسکوپی مانند دربهای كشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت كه در این درب ها چهار لنگه متحرک به صورت تلسكوپی عمل باز شدن را انجام می دهند.

درب اتوماتیک تلسکوپی درب اتوماتیک تلسکوپی تفاوت درب اتوماتیک تلسکوپی با دربهای ریلی درب اتوماتیک تلسکوپی :

تشابهی مانند درب های ریلی پارکینگی دارند و ماننددرب های ریلی کار می کنند با این تفاوت که درب های ریلی شامل یک لت هستند که جهت باز و بسته شدن بر روی ریل می لغزد، اما درب های تلسکوپی به جای یک لت از چندین لت لغزنده بر روی ریل ها ساخته شده اند.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. عملکرد درب اتوماتیک تلسکوپی در این سیستم برای هر لت ثابت دو لت متحرک نصب می شود که در آن لت متحرک دوم با نصف سرعت لت متحرک اول حرکت می نماید تا به صورت هماهنگ به روی لت ثابت قرار گیرد این نوع سیستم زیبایی و جلوه خاص را نسبت به سیستم های کشویی معمولی دارا می باشد.

انتخاب وضعیت های اتوماتیک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع و همچنین با نصب سیستم های کنترل تردد و یا ریموت کنترل و برنامه های زمانبندی در بعضی از اپراتورها برای کاربران امکانپ ذیر می باشد و آنها را قادر به کنترل ورودها و خروجها می سازد. تضمین امنیت با درب اتوماتیک تلسکوپی سنسورهای ایمنی خطی بین درب های اتوماتیک شیشه ای و کنترل کننده های هوشمند با قابلیت ضد برخورد، امنیت عابرین را در برابر برخورد احتمالی با درب ها را تأمین می کنند. انواع درب اتوماتیک تلسکوپی: دوطرفه ی تلسکوپی یک طرفه ی تلسکوپی به چب ویا راست باز شو در چه مکان هایی می توان از درب های اتوماتیک تلسکوپی پارکینگی استفاده نمود؟

درب های اتوماتیک تلسکوپی پارکینگی راه حل ایده آلی برای مکان هایی می باشد که در آنها به دلیل موقعیت ساختمانی موجود محدودیت فضا وجود دارد و صرفه جویی در فضای موجود اهمیت زیادی دارد.همچنین در مواقعی که فضای کافی در مکان مورد نظر برای نصب درب های اسلایدی کانتیلور وجود ندارد، انتخاب مناسبی می باشند.

ارسال نظر