شیشه میرال

شیشه میرال

شیشه میرال مغازه انواع مختلفی دارد که می توان براساس نوع مغازه و فروشگاه از انواع مختلف آن استفاده نمود. از آنجایی که شیشه برای مغازه استفاده می شود تا اجناس داخلی مغازه را به نمایش بگذارد اغلب از نوع کریستال و سفید شیشه میرال مغازه استفاده می شود تا با شفافیتی که دارد تمامی اجناس را به نمایش بگذارد و بتواند مشتری را به داخل جذب نماید و در نتیجه فروش شیشیه میرال را به همکار را چندین برابر کند.

 • می توانید برای اطلاع دقیق از انواع شیشه مناسب برای مغازه و همچنین قیمت دقیق شیشه مورد نیاز خود با بخش فروش تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.  
 • قیمت شیشه میرال با توجه به ضخامت و ابعاد شیشه میرال مشخص می شود. قیمت شیشه میرال را می توان براساس ابعاد بازشو و ویترین مغازه نیاز دارد تعیین نمود.

شیشه مغازهبه عنوان معرف و نمایش دهنده اجناس و کالای درون مغازه می باشد به همین دلیل باید شیشه هایی با شفافیت بسیار بالا و همچنین مقاوم در برار فشار و ضربه ناگهانی افراد باشد.
برای دکور، ویترین و شیشه های خارجی مغازه ها از شیشه میرال استفاده می کنند که دارای شفافیت و مقاومت می باشد و همچنین می توان برای ایجاد تنوع و جلوه بصری بیشتری در دکوراسیون مغازه ها از شیشه های رنگی میرال استفاده نمود.
با تمام مزایا و ویژگی هایی که بیان شد، قیمت شیشه میرال برای مغازه نسبت به کارآیی آن متناسب می باشد و در طول مدت زمان طولانی هزینه آن در جذب مشتری سرشکن می گردد.

 • برای اطلاع دقیق شما عزیزان از قیمت شیشه میرال می توان با بخش فروش از یاشیل در در ارتباط باشید.

 

شیشه میرال

شیشه میرال نام دیگر شیشه نشکن (شیشه سکوریت) است، شیشه ای با مقاوت بالا. از بهترین برند شیشه که طی یک عملیات حرارتی روی شیشه های معمولی تولید می شود. عملیاتی که در تولید و ساخت شیشه میرال نشکن یا شیشه سکوریت انجام می شود، باعث افزایش مقاومت آن در برابر ضربه و حرارت تقریبا ۳-۵ برابری آن می شود.
شیشه های میرال به آسانی شکسته نمی شود و در صورت شکستگی به تکه های مکعبی شکل، با لبه های صیقلی در می آید که مانند شیشه های معمولی برنده و آسیب رسان نمی باشند؛ بنابراین امنیت محیط شما را بیشتر فراهم می کند. 

 • شیشه های میرال در صنعت خودرو سازی و نیز در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد.
 • از کاربرد شیشه میرال در شیشه اجاق گاز، ماکروفر، بخاری، هود و... می توان استفاده کرد.
 • شیشه میرال (سکوریت) به رنگ های مختلفی به صورت شفاف (شیشه ساده)، دودی، مات، برفی، مسی، آبی و سبز و سوپر سیلور، طلایی موجود می باشد.
 • در شیشه میرال بعد از تولید، قابلیت برش شیشه نیست و برای نصب شیشه نشکن میرال باید از متخصصین نصب شیشه میرال که دانش فنی لازم و نیز ابزارآلات مورد نیاز برای انجام نصب این نوع شیشه را دارند، کمک گرفت؛ زیرا امکان ضربه خوردن به لبه شیشه میرال و شکستن شیشه وجود دارد.
 • شرکت یاشیل در امکانی را فراهم نموده است برای افرادی که از کارخانه شیشه میرال دست دوم و شیشه شکسته را تهیه نمایند.

 

 

 

 

شیشه میرال چیست؟

برای پاسخ به این که شیشه میرال چیست؟ بهتر است ابتدا کاربرد شیشه میرال را بدانیم. اکثر فروشگاه‌های سطح شهر برای درب‌ها و نمای فروشگاه خود از شیشه میرال استفاده می‌کنند. حال شیشه میرال چیست؟ شیشه میرال همان شیشه سکوریت است که در ابتدا در کارخانه‌ی تولید شیشه سکوریت بوده است که نوع شیشه ساخته‌شده با توجه به نام کارخانه میرال به شیشه میرال عمومیت پیدا کرد.

شیشه میرال مغازه چه فرقی با شیشه معمولی مغازه دارد؟
شیشه میرال مغازه بیشتر در مدت‌زمان تولید، زمان حرارت دادن مواد اولیه و چگونگی خنک کردن آن‌ها می‌باشد؛ که باعث می‌شود یک شیشه معمولی مغازه به یک شیشه میرال مغازه ایمن تبدیل شود.
عملیات گرم کردن در شیشه میرال (شیشه سکوریت) متفاوت از شیشه‌های ساده مغازه می‌باشد و همچنین نحوه سرد کردن این شیشه‌های به‌گونه‌ای است که باعث می‌شود تا در برابر ضربات معمولی مقاومت بالایی داشته باشند. 

 • در زمان تولید شیشه ها در درجه حرارت بالای 700 درجه سانتی گراد قرار می گیرد که موجب می شود تا مواد اولیه کاملا ذوب شود، بعد از حرارت دهی بالا یک شوک دمایی بسیار زیادی به شیشه می دهند که این شوک دمایی سرد موجب می شود که مقاومت شیشه بالا رفته و به عنوان یک شیشه مقاوم برای مغازه تولید و به کار رود.
 • شیشه معمولی مغازه و شیشه میرال از نظر شکل ظاهری تفاوتی در آن مشاهده نمی شود و تفاوت عمده و اصلی که دارند در میزان مقاومت و تحمل فشار و وزن بسیار زیاد شیشه میرال است.

 

کارخانه شیشه میرال

در کارخانه شیشه میرال رامادر، انواع شیشه سکوریت تولید و قابل عرضه به بازار است و طی فرایند تولید می توان آن را در ابعاد و شکل های مختلفی تولید کرد.
شیشه می تواند در شکل هایی رایج و نرمال به صورت شیشه هایی مربع و یا مستطیل شکل است و قیمت آن نیز بستگی به ابعاد و اندازه آن دارد.
علاوه بر شکل های مربع و مستطیل، شیشه های میرال به صورت ها و شکل های دیگری مانند چند ضلعی منظم و چند ظلعی نامنظم تولید و عرضه می شوند. در این کارخانه ها، در رنگ های مختلفی مانند شفاف، دودی، مات، مسی، آبی و سبز و سوپر سیلور، طلایی‌رنگ و یا به صورت شیشه های رفلکس تولید می شوند.

 • یکی از کارخانه های شیشه میرال، کارخانه یاشیل در است که توان تولید انواع شیشه میرال یا همان شیشه سکوریت به قیمت مناسب همکاری را داراست برای اطلاعات بیشتر به بخش فروش از شرکت یاشیل در مراجعه کنید.

 

مقاومت و ایمنی شیشه میرال

شیشه میرال علاوه بر این که شفافیت و درخشندگی شیشه‌های معمولی را دارند، یک تفاوت مهم و اساسی نسبت به شیشه‌های معمولی داشته و آن این است که با ضربه شکسته نمی‌شود و در صورتی‌که ضربه شدید به آن‌ها وارد شود، به ذراتی تبدیل می‌شوند که هرگز برندگی شیشه را نداشته و خطرناک نیستند که در نتیجه می توان گفت که این محصول ایمن است.

 • ایمنی شیشه میرال به اندازه ای بالا می باشد که این آسودگی را به افراد می دهد که بدون نگرانی از ایجاد خطر و آسیبی از شیشه سالیان سال استفاده نمایند و طول عمر مفید شیشه بسیار بالا می باشد. فقط باید از وارد شدن ضربه به گوشه ها و یا برخورد الماس با شیشه مراقبت شود. در این صورت شیشه را می توان سال های زیادی مورد استفاده قرار داد.

 

 • ایمنی در شیشه، بسیار اهمیت دارد زیرا شیشه یکی از متریال هایی می باشد که در دید عموم و همچنین در مقابل اجناس قرار دارد. این امکان وجود دارد که به دلیل شفافیتی که دارد، افراد در حین مشاهده اجناس متوجه شیشه نشده و با فشار زیادی به شیشه ضربه وارد نمایند که در این حالت اگر شیشه از نوع معمولی و خام باشد احتمال شکستن و آسیب دیدن آن بسیار زیاد است. 
 • در صورتی که شیشه خام بشکند به قطعات درشت و تیزی خرد می شود که امکان آسیب و جراحت افراد بسیار زیاد می باشد.
 • اگر شیشه میرال برای مغازه ها نصب شود از به وجود آمدن مشکلات و خطرات این چنینی کاملا جلوگیری می کند. به طوری که دیگر به هیچ وجه امکان شکستن شیشه در اثر وارد شدن ضربه از سمت افراد به شیشه وجود نخواهد داشت و در صورت شکستن نیز به تکه های بسیار ریز و صیقلی تبدیل می شود که هیچ آسیبی وارد نمی کند. 

مقایسه شیشه میرال با شیشه لمینت

این نکته قابل‌ذکر است که شیشه میرال با نوع لمینت که با استفاده از یک‌لایه کامپوزیت به‌عنوان شیشه ضد ضربه و ضد گلوله شناخته می‌شوند، تفاوت خواهند داشت.

 • شیشه میرال، همان شیشه سکوریت است که مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارد و با ضخامت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.
 • از شیشه میرال بر روی مغازه ها بیشتر به عنوان ویترین و درب بازشو مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت عمده ای که شیشه میرال با شیشه لمینت دارد:

 • در نوع تولید شیشه ها می باشد. شیشه لمینت به صورت شیشه ای چند لایه می باشد که در بین شیشه ای آن لایه ای از گاز پی وی بی استفاده می شود که این امر موجب می شود مقاومت شیشه بالا برود به طوری که به عنوان شیشه ای ضد گلوله و نشکن شناخته شود.
 • از شیشه لمینت بیشتر برای انوع جواهر فروشی ها و طلا فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد، از شیشه لمینت برای شیشه مغازه ها استفاده نمی شود.

ارسال نظر