شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

 

شیشه یکی از مواد بسیار پرکاربردی است که در صنایع و مکان های مختلف، استفاده های زیادی از آن می شود. پیشرفت های تکنولوژیکی باعث شده است تا دامنه کاربردهای شیشه افزایش پیدا کرده و حتی بیش از قبل نیز بشود. شیشه با روش های مختلفی تولید می شود و هرکدام از آن ها با توجه به ویژگی های خود، برای مصارف خاصی کاربرد دارند. امروزه شاید بتوان ادعا کرد که دوران شیشه های قدیمی که از در درب و پنجره ساختمان ها استفاده میشد گذشته است. اگر قصد استفاده از شیشه برای مصرف خاصی دارید، توصیه ما رجوع به یک تولید کننده شیشه سکوریت و تهیه این نوع شیشه است. در ادامه چند دلیل برای این توصیه خود بر خواهیم شمرد.

 

 

 

 

امنیت بیشتر

شیشه مورد نظر خود را از تولید کننده شیشه سکوریت تهیه کنید، چراکه شیشه سکوریت امنیت بسیار بیشتری دارد!

 

یکی از مهم ترین و محبوب ترین ویژگی های شیشه های سکوریت که باعث شده است خیلی از افراد آن را انتخاب کنند، عامل ایمنی و امنیت است. در صورتی که شیشه سکوریت بر اثر ضربه ای محکم بشکند، به قطعات کوچک با لبه ‌های صیقلی تبدیل می ‌شود که قدرت برش ندارند. بنابراین، این امر خطر صدمه را بسیار کاهش می‌ دهد. این در حالی است که شیشه های قدیمی می توانند بسیار تیز و بُرنده باشند. بنابراین، اگر در خانواده خود عضوی خردسال دارید، حتماً برای تهیه شیشه مورد نیاز خود به سراغ یک تولید کننده شیشه سکوریت بروید.

 

 

 

 

 

 

استحکام بیشتر

شیشه مورد نظر خود را از یک تولید کننده شیشه سکوریت تهیه کنید،‌ چراکه شیشه سکوریت استحکام بیشتری دارد!

 

پیش‌تر در مورد امنیت شیشه سکوریت در صورت شکستن توضیح دادیم. ولی با این حال، این نکته را نیز حتماً در نظر داشته باشید که شیشه سکوریت استحکام بیشتری دارد و گفته می شود حدود ۵ برابر شیشه های قدیمی در برابر ضربه ها می تواند مقاومت کند. بنابراین، اگر شیشه مورد نظر شما ممکن است در معرض ضربه، فشار و یا بادهای قوی باشد، حتماً برای تهیه آن به سراغ یک تولید کننده شیشه سکوریت بروید. جالب است بدانید تقریباً‌ تمامی ساختمان هایی که نما کاملاً شیشه ای دارند، از شیشه سکوریت برای این کار استفاده می کنند.

 

 

 

مقاومت بیشتر در برابر خراشیدگی

شیشه مورد نظر خود را از یک تولید کننده شیشه سکوریت تهیه کنید،‌ چراکه شیشه سکوریت در برابر خراشیدگی و فرسایش تدریجی مقاوم است!

 

در اکثر محیط های تجاری برای درب های شیشه ای و یا پارتیشن های شیشه ای، از شیشه سکوریت استفاده می شود، چراکه در معرض فرسایش و خراشیدگی زیادی قرار می گیرند. در صورت عدم استفاده از شیشه سکوریت، سریعاً شاهد ایجاد خراشیدگی های مختلف و بد نما شدن آن خواهیم بود.

 

 

 

 

مقاومت در برابر حرارت

شیشه مورد نظر خود را از یک تولید کننده شیشه سکوریت تهیه کنید،‌ چراکه شیشه سکوریت در برابر حرارت نیز مقاوم است!

 

اگر شیشه های قدیمی و ساده را در معرض گرما قرار دهید و سریعاً شاهد ترگ خوردن و شکستن آن خواهید بود. این در حالی است که فرآیندی که تولید کننده شیشه سکوریت برای ساخت این شیشه به کار می گیرد،‌ باعث می شود تا برابر حرارت های بسیار بالا مقاوم باشد. به همین دلیل توصیه می شود در حمام ها از شیشه سکوریت استفاده شود، چراکه همه روزه در معرض آب داغ است.

 

 

 

 

کیفیت و شفافیت بالا، در کنار گزینه های انتخابی دلبخواه

شیشه مورد نظر خود را از یک تولید کننده شیشه سکوریت تهیه کنید،‌ چراکه شیشه سکوریت شفافیت و کیفیت بالاتری دارد!

 

آخرین توصیه ما برای آنکه برای تهیه شیشه، حتماً یک تولید کننده شیشه سکوریت را انتخاب کنید، به علت شفافیت و کیفیت بالای این شیشه ها است. کیفیت بالای تولید و حرارت دیده شدن این شیشه ها باعث می شود تا کاملاً شفاف باشند و از آن ها بتوان در محیط های مختلف به راحتی استفاده کرد. علاوه بر این، اگر رنگ و یا طرح خاصی مد نظر شما است، می توانید آن را با تولید کننده شیشه سکوریت مورد نظر در میان بگذارید تا شیشه شما را با آن رنگ و یا طرح تولید کند.

ارسال نظر